O klubie - IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki

Menu główne:

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
  projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
   przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.
                                                                                         Św.Jan Paweł II

Podstawowym  celem klubu jest działalność w zakrasie upowszechnienia i rozwoju kultury fizycznej  wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz wychowanie  przez kulturę fizyczną i sport, uwzględniajac przeciwdziałanie negatywnym zjawiskom społecznym, szczególnie narkomanii i alkoholizmowi.
             Poprzez organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego dzieci i młodzież odnajdują  pasję, są ciekawe świata  poza telewizją czy komputerem.uczą się życia koleżeńskiego, zdrowego stylu zycia i zasad ducha sportowego fair play.
            Mamy bardzo dobrą i zdolną młodzież, która swą ogromną pracą i wysiłkiem pragnie osiągnąć sukces a my jako rodzice i trenerzy chcemy  pomóc  realizować założone plany.
            Klub Sportowy IUKS 'Dziewiątka' powstał w 1995roku. Realizuje projekty sportowe w dyscyplinie łyżwiarstwo szybkie i wrotkarstwo szybkie. Prowadzi treningi dla dzieci (dziecko młodsze, dziecko starsze), oraz młodzieży (młodzik, junior). Klub ma na swoim koncie wiele sukcesów zarówno w regionie, kraju, jak też zagranicą. Podczas wypoczynku letniego czy zimowego staramy się organizować obozy, na których dzici szlifują swoje umiejętności a szczególnie miło i bezpiecznie spędzaja wolny czas.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy
                                                             IUKS Dziweiątka