^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Informacja o obozie sportowym w Objeździe

1.Termin:1-10.08.2018r.

2.Odpłatność: 1150zł dla członków IUKS Dziewiątka

3.Uzupełnione składki członkowskie za 2018r. (styczeń -sierpień 8 x 50zł=450zł)

4.Wpłata zaliczki 200zł do 15.06.2018

5.Sposób rozliczenie odpłatności za obóz:faktura, zaświadczenie,wniosek-informacja do zakładu  pracy.

6.Obóz w ZSS w Objeździe;
sale lekcyjne zaadoptowane na sypialnie -8-10 os; natryski i toalety osobno dla chłopców i dla dziewcząt;Grupy 10-12.osobowe;
w programie obozu: całodobowa opieka wychowawczo – instruktorska; 3 zajęcia sportowe  zorganizowane; wyjazdy codzienne nad morze do Poddąbia;zajęcia na rolkach; gry sportowe; gry i zabawy( w p.nożna; koszykówka; palant);wyjazdy na wycieczkę  do Ustki; wydmy Smołdzino.
Ponadto: dyskoteka, ognisko, podchody, pasowanie na łyżwiarza. Do dyspozycji: boisku do p. nożnej Orlik; boisko do p.koszykowej, teren zielony wokół szkoły; las; siłownia; sala korekcyjna; hala sportowa boisko do p. ręcznej.
Zapewniamy wykwalifikowana opiekę wychowawcy; opiekę trenersko-instruktorską; opiekę pielęgniarki;

Zawody w Grodzisku

28.04.2018 zawodnicy IUKS ,,Dziewiątka” wzięli udział w  pierwszych w tym sezonie zawodach wrotkarskich w Grodzisku  Wielkopolskim MP w Półmaratonie i PP we wrotkarstwie szybkim i zawodach wrotkarskich o ,,Dzban  Bernarda”. Nasz klub reprezentowała grupa 17 zawodników którzy zdobyli 2 złote,1 srebrny medal.                                                                                               

Wśród mężczyzn na dystansie półmaratonu  kat 16-18 lat na dystansie 21 km zwyciężył Jakub Piotrowski (35;00 s), a w kat. open uplasował się na 9 m; W kat 13-15 lat 3 m zajął Jakub Kępa (44;22 s.) który kat M-16 uplasował się na 11 m.  W kat.19-20 lat Owczarek Mateusz zajął 6 m (37;56 s) i był 22 m w kat open; Sebastian Król zajął 11 m (38;43 s),w kat. open był 37.

Angelika Bednarska debiutująca w wyścigach na rolkach w kat.16-18 lat zajęła 10m (48;23s) w kat open była 23;

W wyścigach dzieci na dystansie 3.1km w kat.11-12 lat 2 m zajęła Aleksandra Kośka (6;11s) w kat open była 4; Iga Smejda zajęła 6m (6;54s)w kat open była 11; 9 m zajęła Julia  Polak (7;12s) 18m w kat. open;12 m zajęła Borzuta Aleksandra (7;39s) w kat open była 27;

W kategorii 13-14 lat Kozar Kaja zajęła 4m (6;12s) w kat open była 8;Bielas Klaudia zajęła 6m (7;00s) w kat open była 12; Danielik Paula zajęła 9m (7;03s) w kat open była 15m;  Wuls Ismena zajęła 11m (7;38s)w kat. open zajęła  20; Gasyna Maria uplasowała się na 14m (7;41s) w kat. open była 23;Dziubałtowska Patrycja zajęła 15m (7;47s)w kat open zajęła 24m.

Na dystansie 1 km w kat.2008-9 Jabłoński Franek zajął  5m (2;51s)w kat open 10m;Na dystansie 800 m w kat 2010 i młodsi Polak  Roksana zwyciężyła zarówno w kat dz. jak i w kat. open (2;21 s);  

  

   

Najlepszy trener

Trenerem sezonu 2017/2018 została p. Jolanta Kmiecik

Witamy

Witamy na nowej  stronie naszego Klubu.

Strona w trakcie tworzenia - Przepraszamy za niedogodnienia.

Wkrótce pojawią się kolejne informacje.

Copyright © 2018. klub.iuks.9@gmail.com Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg