^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SUPERTALENT 2018

galeria

W ramach projektu z dotacja MSiT odbyły się w czerwcu 2018 r. zawody Supertalent 2018 na rolkach krótkich i długich, a teraz w dniach 21-23 grudnia 2018 w ARENIE LODOWEJ odbyło się I Grand Prix w Łyżwiarstwie Szybkim „SUPERTALENT 2018” . W zawodach wzięło udział 9 klubów z całej Polski (UKS Prolube Elbląg, UKS Orlica Duszniki Zdrój, WTŁ Stegny Warszawa, Fundacja ŁiSW Legia Warszawa, UKS 3 Milanówek, MKS Cuprum Lubin, UKS Zryw Słomczyn) oraz dwa tomaszowskie: IUKS „Dziewiątka” oraz KS Pilica. Dzieci i młodzież ścigali się na łyżwach długich i krótkich. Projekt dofinansowany został ze środków MSiT, Miasta Tomaszowa Maz., Powiatu Tomaszowskiego. Zawody łyżwiarskie wsparli także sponsorzy: firma Generiks; bar Janosik (pączki dla dzieci);Arena Lodowa- nagrody; Monika Zatlonkal - nagrody i słodycze; FM Fundacja Logistic M.Józwik -słodycze i lalki; ZGC spółka z o.o.; Klub IUKS „Dziewiątka” – nagrody oraz Rodzice zawodników - ciasta i napoje. Wszystkim bardzo dziękujemy.


Nagrodę „SUPERTALENT” wśród dziewczynek otrzymała Sandra Syguła (KS PILICA TOMASZÓW) a wśród chłopców - Alex Matera (IUKS „DZIEWIĄTKA”).
W pierwszym dniu 21 grudnia 2018 r. odbyły się zawody na łyżwach krótkich. Brały w nich udział dzieci, które dopiero zaczynają naukę jazdy na lodzie. Do zawodów zgłosiło się ponad 70 uczestników ze szkół podstawowych i przedszkoli z Tomaszowa Maz. i okolic. Startowali w kat. wiekowych F1 i młodsi rocznik 2012 do E2 rocznik 2008. Starsi zawodnicy się nie zgłosili. W większości są to dzieci biorące udział w zajęciach szkółek łyżwiarskich prowadzonych przez Klub IUKS „Dziewiątka” działający przy SP nr 9 przy ul. Jałowcowej 8.


W poszczególnych kategoriach wiekowych oraz na poszczególnych dystansach zwycięstwa odnosili:
Kobiety, Juniorzy F1 i młodsi
50m - 1. LITWITZ Małgorzata UKS Prolube Elbląg,
100m - 1. LITWITZ Małgorzata UKS Prolube Elbląg
Mężczyźni, Juniorzy F1 i młodsi
50m - 1. POKRYWA Kacper IUKS „Dziewiątka”
100m - 1. POKRYWA Kacper IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, Juniorzy F2
50m - 1. KAMIZELA Julia IUKS „Dziewiątka”
100m - 1. KAMIZELA Julia IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, Juniorzy F2
50m -1. PĘCZEK Mikołaj IUKS „Dziewiątka”
100m - 1. WOLSZCZAK Szymon IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, Juniorzy E1
100m - 1. GOŁOS Julia IUKS „Dziewiątka”
300m 1. GOŁOS Julia IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, Juniorzy E1
100m - 1. SĘK Filip IUKS „Dziewiątka”
300m 1. JAWORSKI Norbert IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, Juniorzy E2
100m - 1. TOMCZYK Zofia IUKS „Dziewiątka”
300m 1. TOMCZYK Zofia IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, Juniorzy E2
100m - 1. KALUSZKA Benedykt IUKS „Dziewiątka”
300m 1. KALUSZKA Benedykt IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, Juniorzy C2
100m - ŚWIERCZYŃSKI Kamil IUKS „Dziewiątka”
300 m ŚWIERCZYŃSKI Kamil IUKS „Dziewiątka”


W sobotę 22 grudnia 2018 r. zawody na łyżwach długich rozpoczęły się po zakończeniu pierwszego dnia MP w wieloboju sprinterskim o godz.14.00. Zawodnicy zgłoszeni z dwóch tomaszowskich klubów i 7 klubów z Polski startowali na 2 dystansach w kategoriach F1 - C2. Zgłosiło się 170 zawodników. W trzecim dniu zawodów - 23 grudnia 2018 r. zawodnicy wystartowali na 300 m i 500 m i byli sklasyfikowani w ramach I GP Tomaszowa Maz. w łyżwiarstwie szybkim.
Miejsca medalowe w poszczególnych kategoriach przedstawiały się następująco:
Kobiety, junior F1 we wszystkich trzech startach czyli 100 m i 300 m (w sobotę), 300 m ( w niedzielę) kolejność zawodniczek na podium była taka sama 1. MACHNICKA Małgorzata 2. POLAK Roksana 3. PAWŁOWSKA Aleksandra wszystkie zawodniczki IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, junior F1
100 m
1. MATERA Alex IUKS „Dziewiątka”
2. LEGĘNCKI Wiktor IUKS „Dziewiątka”
3. GRONOSTAJ Eryk KS „Pilica”
300 m
1. MATERA Alex IUKS „Dziewiątka”
2. MODZELEWSKI Jan IUKS „Dziewiątka”
3. WIKTOROWICZ Piotr IUKS „Dziewiątka”
300 m
1. MATERA Alex IUKS „Dziewiątka”
2. LEGĘNCKI Wiktor IUKS „Dziewiątka”
3. WIKTOROWICZ Piotr wszyscy IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, junior F2
100 m
1. PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. GOWOREK Michalina IUKS „Dziewiątka”
3. BORKOWSKA Julia IUKS „Dziewiątka”
300 m
1. PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. SYGUŁA Sandra KS Pilica
3. BORKOWSKA Julia IUKS „Dziewiątka”
300 m
1.SYGUŁA Sandra KS Pilica
2. PAŃCZYSZYN Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. BORKOWSKA Julia IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, junior F2
W trzech startach na 100 m i 300 m( w sobotę), 300 m (w niedzielę) kolejność była taka sama: 1. JABŁOŃSKI Franek, 2. MAZUREK Mateusz, 3 DRÓŻDŻ Fabian wszyscy IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, junior E1
100 m
1. DOMITRZ Helena WTŁ Stegny Warszawa,
2. SZOMBARA Zofia Fundacja ŁiSW Legia Warszawa
3. WRÓBEL Brygida IUKS „Dziewiątka”
300 m 1. DOMITRZ Helena WTŁ Stegny
2. WRÓBEL Brygida IUKS „Dziewiątka”
3 POLAK Kinga IUKS Dziewiątka
500 m
1. BRAUN Antonina WTŁ Stegny
2. DOMITRZ Helena WTŁ Stegny,
3. GRINKOW Aleksandra UKS 3 Milanówek
Najlepsza z tomaszowianek - POLAK Kinga była piata
Mężczyźni, junior E1
100 m
1. ŁAMASZ Adam UKS Orlica
2 WEŁNICKI MATEUSZ Fundacja ŁiSW Legia
3 BĄBOL Jan IUKS „Dziewiątka”
300 m
1. ŁAMASZ Adam UKS Orlica
2 WEŁNICKI MATEUSZ Fundacja ŁiSW Legia
3 MAŁOCHA Miłosz IUKS „Dziewiątka”
500 m
1. ŁAMASZ Adam UKS Orlica
2 WEŁNICKI MATEUSZ Fundacja ŁiSW Legia
3 BĄBOL Jan IUKS „Dziewiątka”
Kobiety, junior E2
100 m
1. WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
Najlepszą z tomaszowianek była POLAK Julia z IUKS „Dziewiątka”, która została sklasyfikowana na 4 miejscu
300 m
1. MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
Najlepszą z tomaszowianek była RUSEK Amelia IUKS „Dziewiątka”, która została sklasyfikowana na 4 miejscu.
500 m
1. MAZUR Hanna UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. WOŹNIAK Kornelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. BOOS Amelia UKS Orlica Duszniki Zdrój
Najlepszą z tomaszowianek była MATERA Pola z IUKS „Dziewiątka”, która została sklasyfikowana na 4 miejscu.
Mężczyźni, junior E2
100 m
1. MARZYŃSKI Franciszek UKS 3 Milanówek
2. AMBROZIK Oliwier KS Pilica
3. STAŃDO Maciej IUKS „Dziewiątka”
300 m
1. MARZYŃSKI Franciszek UKS 3 Milanówek
2. STAŃDO Maciej IUKS „Dziewiątka”
3. AMBROZIK Oliwier KS Pilica
500 m
1. STAŃDO Maciej IUKS „Dziewiątka”
2. AMBROZIK Oliwier KS Pilica
3. MARZYŃSKI Franciszek UKS 3 Milanówek
Kobiety, juniorzy D1
300 m
1. LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój
2. BRAUN Zofia WTŁ Stegny
3. HALBRYT Dominika MKS Cuprum Lubin
Najlepsza z tomaszowianek była 5 - GŁAPIŃSKA Agata
500 m
1.BRAUN Zofia WTŁ Stegny
2. LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. HALBRYT Dominika MKS Cuprum
Najlepsza z tomaszowianek była 5 - GŁAPIŃSKA Agata
500 m
1.BRAUN Zofia WTŁ Stegny
2. LORENZ Patrycja UKS Orlica Duszniki Zdrój
3. HALBRYT Dominika MKS Cuprum
Najlepsza z tomaszowianek była 6 - GŁAPIŃSKA Agata
Mężczyźni, juniorzy D1
300 m
1. SKRZYDLEWSKI Rafał UKS 3 Milanówek
2. JANKOWSKI Krzysztof UKS 3 Milanówek
3. CZECHOWICZ Kacper Fundacja ŁiSW Legia
Najlepszy tomaszowianin był 4 - JÓŹWIK Mariusz
500 m
W sobotę i niedzielę na podium stanęli:
1 SKRZYDLEWSKI Rafał UKS 3 Milanówek
2. CZECHOWICZ Kacper Fundacja ŁiSW Legia
3. JANKOWSKI Krzysztof UKS 3 Milanówek
Najlepszy tomaszowianin był czwarty - JÓŹWIK Mariusz
Kobiety, juniorzy D2
500 m
1. KOŚKA Aleksandra KS Pilica
2. PALUCH Martyna MKS Cuprum Lubin
3. NAPŁOSZEK Natalia UKS 3 Milanówek
Czwarte miejsce zajęła DZIUBAŁTOWSKA Patrycja - IUKS „Dziewiątka”
1000 m
1. KOŚKA Aleksandra KS Pilica
2. PALUCH Martyna MKS Cuprum Lubin
3. DZIUBAŁTOWSKA Patrycja IUKS „Dziewiątka”
500 m
1. KOŚKA Aleksandra KS Pilica
2. PALUCH Martyna MKS Cuprum Lubin
3. NAPŁOSZEK Natalia UKS 3 Milanówek
4 Czwarte miejsce zajęła DZIUBAŁTOWSKA Patrycja - IUKS „Dziewiątka”
Mężczyźni, juniorzy D2
500 m i 1000 m
1 MARCINIAK Eryk MKS Cuprum Lubin
2 STADNICKI Jerzy WTŁ Stegny
3 KOWALSKI Wojciech UKS Zryw Słomczyn
500 m
1. ŚLIWKA Mateusz UKS 3 Milanówek
2. MARCINIAK Eryk MKS Cuprum Lubin
3. STADNICKI Jerzy WTŁ Stegny
Kobiety, junior C1
We wszystkich trzech startach na 500 m, 1000 m i ponownie na 500 m kolejność była następująca:
1 CZAPNIK Aleksandra KS Pilica
2 DANIELIK Paula IUKS „Dziewiątka”
3 SOBOTA Patrycja KS Pilica
Mężczyźni, junior C1
W tej kategorii wystartował tylko jeden zawodnik - SITNIK Kamil UKS Zryw Słomczyn
Kobiety, junior C2
500 m jak i na 1000 m kolejność była następująca:
1 KLUK Adrianna C-2 MKS Cuprum Lubin
2 KOZAR Kaja IUKS „Dziewiątka”
3 KOWALSKA Julia KS Pilica
500 m
1. KOZAR Kaja IUKS „Dziewiątka”
2. KLUK Adrianna MKS Cuprum Lubin
3 KAWA Zuzanna UKS 3 Milanówek
Mężczyźni, junior C2
500 m, 1000 m w pierwszym dniu i 500 m w drugim:
1 GRAF Mateusz C-2 MKS Cuprum Lubin
2 PIOTROWSKI Daniel MKS Cuprum Lubin
3 SZELĄGOWSKI Wojciech WTŁ Stegny Warszawa
Najlepszy tomaszowianin był 5 - WYSMYK Bartosz IUKS „Dziewiątka”
Szczegółowe wyniki wszystkich zawodników biorących udział w imprezie są dostępne na stronie www.arenalodowa.pl

Galeria

             

Copyright © 2019. klub.iuks.9@gmail.com Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg