^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zawody - Lublin 2018

 Zawody w Lubinie

W dniach 15-16 grudnia 2018 w LUBINIE odbyły się pierwsze zawody z cyklu: OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY DZIECI w łyżwiarstwie szybkim sezon 2018/2019 "I TY ZOSTANIESZ MISTRZEM" .
W zawodach wystartowało 10 zawodników IUKS „DZIEWIĄTKA” TOMASZÓW MAZOWIECKI. 

Najlepiej spisała się  Julia POLAK,  która wygrała w kategorii E2 10-11 lat dziewczynki.

Na podium stanęli: 
Mateusz MAZUREK w kategorii E1 do 10 lat - 3 miejsce oraz Maciej STAŃDO w tej samej kategorii chłopców zajął 2 miejsce.
Sztafety w kategorii E2 dziewcząt i chłopców uplasowały się na pierwszym miejscu.

Wyniki:

Kategoria E1 

Najlepiej zaprezentował się MAZUREK Mateusz z punktacją w wieloboju 99,910 zajął 3 miejsce, zajmując kolejno: pierwszy dzień: 300m - 3 miejsce z czasem 32,94; 300m - 3 miejsce z czasem 32,74; drugi dzień: 300m - 6 miejsce z czasem 34,23;
Czwarte miejsce zajął MATERA Alex z punktacją 103,470. Pierwszy dzień: 300m - 4 miejsce z czasem 33,71; 300m - 6 miejsce z czasem 36,70; drugi dzień: 300m - 3 miejsce z czasem 33,06;

piąty w klasyfikacji był JABŁOŃSKI Franek z punktacją 103,760. Pierwszy dzień: 300m - 6 miejsce z czasem 35,41; 300m - 4 miejsce z czasem 34,54; drugi dzień: 300m - 4 miejsce z czasem 33,81

Kategoria E2 

Całą pulę punktów za wielobój zdobyła POLAK Julia, wygrywając z punktacją 166,260 zajmując kolejno: pierwszego dnia: 300m - 2 miejsce z czasem 28,85; 500m - 1 miejsce czas 55,07; drugiego dnia: 1 miejsce z czasem 28,12; 500m - 1 miejsce z czasem 54,22;

Piąta była RUSEK Amelia z punktacją 177,410: pierwszy dzień: 300m - 7 miejsce z czasem 31,08; 500m - 9 miejsce z czasem 59,63; drugi dzień: 300m - 5 miejsce z czasem 29,68; 500m - 5 miejsce czas 57,02.

Na szóstej pozycji uplasowała się CHACHUŁA Natalia z punktacją 180,450. Pierwszy dzień: 300m - 10 miejsce z czasem 31,81; 500m - 8 miejsce z czasem 59,11; drugi dzień: 300m - 7 miejsce z czasem 30,73; 500 - 6 miejsce z czasem 58,80;

Dziesiąte miejsce zajęła MATERA POLA z punktacją 197,000. Pierwszy dzień: 300m - 6 miejsce z czasem 30,16; 500m - 4 miejsce z czasem 56,65; drugi dzień: 300m - 15 miejsce z czasem 39,59; 500m - 13 miejsce z czasem 1:10,60. 

Ponadto w sztafecie zwyciężyły zawodniczki  IUKS „DZIEWIĄTKA” z czasem 1:53,40. Składzie sztafety : CHACHUŁA Natalia, MATERA Pola, POLAK Julia, RUSEK Amelia.

W sztafecie chłopców z czasem 2:06,02 wystartowali: Stańdo Maciej, Mazurek Mateusz, Matera Aleks, Jabłoński Franciszek. 

W kategorii E2 wśród chłopców drugie miejsce zdobył STAŃDO Maciej z punktacją 176,090: pierwszy dzień: 300m - 2 miejsce z czasem 30,65; 500m -2 miejsce czas 58,35; drugi dzień: 300m - 3 miejsce czas 29,93; 500m - 2 miejsce czas 57,16.

            W D1 na piętnastej pozycji uplasowała się BORZUTA Aleksandra z punktacją 240,050: pierwszy dzień: 500m - 17 miejsce z czasem 1:01,22; 500m - 14 miejsce z czasem 1:00,18; drugi dzień: 500m - 13 miejsce z czasem 58,75; 500m - 14 miejsce z czasem 59,90.

Na 20 pozycji zawody ukończyła WALASIK Weronika z punktacją 262,690: pierwszy dzień: 500m - 20 miejsce z czasem 1:07,78; 500m - 18 miejsce z czasem 1:03,81; drugi dzień: 500m - 19 miejsce z czasem 1:05,42; 500m -19 miejsce z czasem 1:05,68.

W punktacji klubowej dziewczęta zajęły 3 miejsce z 16 punktami, a chłopcy 4 miejsce z 19 punktami.

Gratulacje dla zawodników.

Podziękowania dla trenerów IUKS „Dziewiątka” za przygotowanie zawodników do zawodów.

W dniach 21-23 grudzień 2018 na naszej ARENIE LODOWEJ odbędą się zawody SUPER TALENT natomiast kolejne zawody OZD zostaną zorganizowane w WARSZAWIE w dniach 28-29 grudnia 2018.

                                                    Zapraszamy do kibicowania NASZYM ZAWODNIKOM.

 

  

 

Copyright © 2019. klub.iuks.9@gmail.com Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg